Сοюз Νарοδνýх Сοċялiстiчэсçiх Рэспúблiç

Społeczeństwo miast i wsi => Hotel Banderoza => Wątek zaczęty przez: A.Dostojewska-Swarzewska w Sierpień 04, 2015, 19:31:30

Tytuł: Mowa powitalna.
Wiadomość wysłana przez: A.Dostojewska-Swarzewska w Sierpień 04, 2015, 19:31:30
W Wielkim Pałacu Carskim, Sala Bałamucka, godz. 19:20.

(http://www.starmedia.com/imagenes/2011/04/cristina_fernandez_de_kirchner_presidenta_de_argentina_7fd7e5ed99924ddcb9770f2751.jpg)

Cytuj
Drodzy Zgromadzeni!

  Z radością powracam na rdzenne ziemie brodryjskie, które oswobodziliśmy spod jarzma krwiożerczego reżimu pana Kamińskiego i pana Primsza.
Z radością, chociaż, jak sami wiecie powracam do państwa, które dopiero formułuje swój ustrój po mojej abdykacji.
Jak wytłumaczyłam już w Dekrecie Abdykacyjnym nie była to dla mnie prosta decyzja, jednak konieczna.
W niezrozumiały bowiem dla mnie sposób bez jakiegokolwiek wyroku, po wcześniejszym ułaskawieniu przez Prezydenta Markusa Wettina, zostałam dosłownie za nic znowu pozbawiona możliwości uczestnictwa w naszym podforum na forum RB, przez Macieja Kamińskiego.
Ów pan uzasadniał to m.in. tym, iż posługiwałam się tytułem carycy, a rzekomo nie mogłam. Szkoda jednak, że nie zapytał się wpierw cara Mikołaja o mój status, nota bene już po tym ekscesie pana Kamińskiego Mikołaj Patryk potwierdził moje prawa do tytulatury.
To nie był jedyny przykry incydent, było ich wiele... Doszło do takich sytuacji, że już się kompletnie nie orientuję w tym wszystkim.
Z dnia na dzień Andrzej Swarzewski-mój mąż zmienił całkowicie nastawienie do mnie, pomimo wcześniejszych deklaracji i wspólnych planów.
Andrzeju, jeżeli to widzisz, to chcę Cię zapytać dlaczego? Skąd te niepochlebne posty na forum RB odnośnie mnie?
Nie wierzę, że władza, aż tak Ci namieszała w głowie? Czy naprawdę chodzi jedynie o szantaż Martina Primsza?
  Teraz apeluję do Ciebie Synu Mikołaju i wszystkich obywateli brodryjskich na forum Bialenii. Kochani! Nigdy nie jest na nic za późno, nowa Brodria dopiero się formuje. Jeżeli przybędziecie tutaj, będzie Was (Nas) monarchistów więcej niż zwolenników innych ustrojów to jestem przekonana, że monarchia zostanie zachowana.
Zaufaj mi Mikołaju, tak jak i ja Tobie zaufałam, wtedy gdy adoptowałam Ciebie. Nie bądź jedynie gwarantem stabilności jakiejś republiki, gdy możesz być suwerennym władcą, suwerennego kraju, nie r e g i o n u. Nie wierz w zapewnienia panów Swarzewskich, Kamińskich czy innych Primszów, Iversenów...
Oni osiągnęli swój cel w operacji ''Dostojewski'', która jedynie miała na celu podwyższenie aktywności w Bialenii. Zobacz co zrobili ze mną...
Kiedy się już zdecydowałam na cierpliwość i czekanie do września, aż zgodnie z ich prawem umowa wygaśnie, to, to ich zabolało i trzeba było mnie znowu usunąć, bo nie daj Bóg uda mi się zgodnie z ich prawem wyprowadzić Kraj spod ich jurysdykcji.
Mikołaju! Obywatele Brodryjscy! Zrzućcie to jarzmo i pomścijcie moją krzywdę, bo i ja miałam znaczący wkład w  rozwój tego państwa i całej monarchii.
Teraz szczują na mnie, ale kto zajął się Carstwem po całkowitym ''olaniu'' go przez Adama I Aleksandra? Kto zapewnił ciągłość dynastii poprzez adopcję? Kto stworzył cały klimat kraju? Et cetera... et cetera...?

Niech Bóg błogosławi Całej Ojczyznie!